Новини

AgriLab Farming вирощує озимий ріпак, використовуючи техніку AMAZONE


Сівалка AMAZONE Cirrus 6003-2CC

У господарстві AgriLab Farming під час вибору сільгосптехніки зважають на строкаті ґрунтово-кліматичні умови та рельєф своїх полів

«1 вересня ми посіяли ріпак. Відтоді й до сьогодні не було жодної краплини опадів. Та культура таки зійшла й сходи виглядають дуже впевнено. Сіяли ми озимий ріпак ДАЛТОН від Селекційна насіннєва компанія ДСВ Україна. Підібрали саме цей гібрид з огляду на придатність до пізнього висіву, витривалість у складних умовах (складний рельєф, зріджений посів), стійкість до формозу та розтріскування стручків», – розповідають у AgriLab Farming.

Також відзначають, що під час вибору гібрида зважали на такі особливості полів, як висока строкатість, вирощування на пісках і торфах, кілька типів ґрунтів на одному полі тощо.
Сіяли сівалкою AMAZONE Cirrus 6003-2CC, що також забезпечила передпосівний обробіток. Разом з висівом вносили комплексне добриво.
«Для захисту ріпаку на торфових грунтах внесли ґрунтові гербіциди. Наше поле має складну конфігурацію, клинки та виступи. Тому для внесення ЗЗР обрали обприскувач для точного землеробства AMAZONE UX 6201. Агрегат з завданням впорався, спрацював на відмінно, без перекриття чи пропусків навіть на такому асиметричному полі», – додають у господарстві.


Нагадаємо, на Digital Field представили інноваційні системи для захисту кукурудзи

agrotimes.ua