Новини

Сівалка Kverneland Optima SX якісно працює на піщаних ґрунтах, - досвід

У господарстві компанії AgriLab Farming застосували швидкісну сівалку точного висіву Optima SX від Kverneland. За різних ґрунтово-кліматичних умов на одному полі машина продемонструвала високий рівень точності висіву.

Піщані ґрунти господарства надзвичайно швидко втрачають вологу, тому для посіву важливими стали такі критерії як якість, точність, швидкість висіву, наявність системи змінних норм по карті-завдання.

«Використали швидкісну сівалку точного висіву Optima SX від Kverneland. Швидкість її роботи залежно від конфігурації поля становила 11-16 км/год. Завдяки складній рамі на 4 колесах, системам точного висіву, електроприводу Е-drive II і посекційному керування через систему ISOBUS забезпечується точність висіву відповідно до карти-завдання та дотримання однакової глибини заробки насіння і відстані між насінинами. Це перевірили на полі в ході сівби», – відзначають у AgriLab Farming.

Водночас із висівом вносили стартові добрива NPK+мікроелементи (цинк і бор), підібрані саме під це поле. Глибина залягання гранули – 10 см.
«Разом з тим застосували технологію диференційованого висіву, яка вже на першому полі дозволила заощадити $ 14/га», – зауважили в AgriLab Farming.
Нагадаємо, AgriLab Farming провела свою першу посівну ;на Чернігівщині.

agrotimes.ua